Na kadangi šis savaitgalis toks ilgas pasitaikė, tai nenuvažiuot į žūklę tikrai būtų buvę gėda. Šį kartą (gegužės 2d.) neskubam, išsimiegam normaliai ir apie pietus aš, Povilas, Zaria ir Mindaugas išvažiuojam į Dreverną. Kaip visada linksmai nusiteikę, tikimės pagauti žuvies ir gerai praleisti laiką. Ilgokai pavažinėję po Dreverną nusprendžiam apsistoti ties Klišupiu (kažkada yra pavykę panašiu laiku pagauti neblogų karosų). Aplinka nieko gero nežada, žvejų beveik nematyti, ieškodami vietos kur įsikurti sutinkam tik vieną vaikinuką, kuriam su kibimais nelabai kaip, ir pora moteriškių, kurios tikrai ne žvejoti atvažiavusios – viena ant žemės miega (matyt jau per daug išgėrusi), kita dar bandė mus kalbinti, bet..

Pasiruošėm pašarus, susitvarkėm meškeres ir pradėjom žvejybą. Na kibimai mūsų irgi nelepino, kibo tik smulkūs ešeriukai. Kol mes bandėm suviliot žuvį, Zaria bandė prisiminti savo sugebėjimus šaudyti (turi orinį šautuvą). Dienai jau artėjant link pabaigos prasidėjo lietus, pamačiau pirmus žaibus šiais metais ir išgirdau griaustinį. Lietus truputį turbūt atgaivino vandens gyventojus, man pavyko ištraukti vėžį! Keista, kad tokiam kanale kaip Klišupis veisiasi vėžiai. Ir pats laimikis ne iš mažiausių, aišku po fotosesijos buvo paleistas atgal.

Vėžys

Mindaugą taipogi nustebino jo laimikis, užkibo gan didesnis ešerys, nei kad pradžioj kibo. Bet kas keisčiausia, tai jis užkibo ant mažesnio savo gentainio, kuris matyt buvo užkibęs prieš tai.

Ešerys

Po tokių įdomių laimikių, dar pabandėm žuvies paieškoti, netoliese esančioje įlankoje, šalia vadinamosios “vadakaškės” (vandens perpumpavimo stotelė), tačiau žuvis nebuvo nusiteikusios su mumis bendraut..

Namo dar kaip ir anksti atrodė, tai prisijungėm prie Zarės, ir nuvažiavom prie Vilhelmo kanalo, savo taiklumą išmėgint. Susiradom keletą taikinių ir apšaudėm juos! Kaip ir reikėjo tikėtis, geriausiai sekėsi Zariai, nors Povilas irgi nenusileido savo taiklumu.

Taigi nors pati žūklė nebuvo labai sėkminga, diena baigėsi gan smagiai, svarbu jei nekimba susirast ką nuveikt linksmo! Iki susitikimo kitą kartą.