Palanga
(Šaltinis: efoto)

Senai jau nerašiau, kažkaip vis sunkiai sekas prisėsti prie šio projekto, turbūt šiek tiek tinginystė apėmusi, o gal per diena prie kompo prasėdėjus, po darbo jau nesinori vėl juo naudotis. Na, bet neesmė, geriau mažiau negu nieko.

Senai, jau norėjau apie Palangą parašyt. Gegužės 12d. teko pamėgint laimę ant Palangos tilto. Tiesą sakant pirmą kartą žvejojau nuo palangos tilto.

Na bet apie viską nuo pradžių. Sulaukiau Dainiuko skambučio su pasiūlymu vėjažuvių pažvejot. Kadangi dar niekad nebuvau jų gaudęs, tai labai norėjau pamėgint. Pasiūliau dar ir Skatui prisijungt, šis taip pat sutiko, nors ir spyriojosi pradžiai, matai į salę norėjo eit, pasportuot.

Apsipirkom masalų ir išvažiavom. Nuvažiavus į Palanga, pradėjom jau galvot, kad neteks žvejot, nes pūtė gan didelis vėjas. Tačiau išvydus kaip žvejai traukia vėjažuves, nepabantyt negalėjom ir mes. Pirmasis užmetė meškeres Dainiukas, ir gan greitai pagavo! Neliko ir mums su Skatu abejonių ką daryt.

Traukimo malonumas – neapsakomas. Keli beveik metro ilgio žuvį ant tilto, o ji visa spurda! Gaila, jog man teko tik viena ištraukt, beje kaip ir Skatui. Tačiau Dainiukas,visiems parodė kaip žvejot reikia, per gan trumpą laiką 4 ištraukė. Ir kaip visada – didžiausia pabėgo, nusinešdama ir prisiminimą – visą sistemėlę.

O štai ir mano laimikis:

Vėjažuvė

Galėtų tokios žuvys kibt ištisus metus, o dabar vėl reiks laukti kitų metų.