minija

Savaitgalis.. Kaip nenuvažiuosi, kur į gamtą užmesti meškerės, kaip nepasimėgausi naturaliu gamtos grožiu!

Su Paulium susiruošėm į Miniją, į savo pamėgtą vietą netoli Sakučių. Atvykus į žuklės vietą (apie 16 val.), paaiškėjo, kad ši vieta ne tik mūsų mėgstama, tad teko ieškotis naujos.

Išsirinkus vietą, pasiruošėm žuklė įrankius (dugnines meškeres), pasigaminome pašarus (specialiai karšiais, tikimės šiandien jų pagauti). Kandangi pirmą valandą, kibimai nebuvo aktyvus, Paulius išsitraukė plūdinę meškerę. Sprendimas buvo teisingas, šalia kranto pasišėrus pradėjo kibti plakiai, nors žuvis ne iš tų kurią labai malonu žvejoti, bet kai karšiai nekimba, tai ir šios žuvys džiuginą širdį.

plakis

(Plakis, šaltinis www.zinau.lt)

Aš tęsiu savo žvejyba tik dugnine meškere, ir jau po valandos atsilieku rezultatu 10-0! Truputi atvėsus orui ir saulei pradėjus leistis apie 18 val. Prasidėjo gan intesyvus kibimas ir duginėmis meškerėmis. Tačiau, kaip bebūtų keista, kibo tik ant vienos meškerės, nors abu turėjome po dvi dugines meškeres.

Pradėjus tempti, teko išsitraukti “nedirbančias” dugnines meškeres ir tęsti žuklę laužo šviesoje.  Per visa žūklės laiką nepavyko suvilioti nei vieno karšio, nors pora panašių kibimo turėjome.

Būdamas gamtoje pamatai, kokia ištikro yra nuostabi gamta. Pirmą kartą teko stebėti tokį dangų, pilną žvaigždžių. Tai tiek šiam kartui, tikimės, kad šiemet dar pagausime karšių!

Vėjas: šiaurės vakarų, 6-8 m/s
Oro temperatūra: dieną – 18 C, naktį – 11 C
Slėgis: 1024 hPa , krintantis
Masalai: sliekai, uodo trūklio lervos